Malá turbokefa Electrolux na textilné povrchy ZE060

Malá turbokefa s rotujúcim kartáčom je určená na horizontálne aj vertikálne čistenie textilných povrchov. Ideálna na vysávanie zachytených... viac informácií »
Malá turbokefa Electrolux na textilné
Malá turbokefa s rotujúcim kartáčom je určená na horizontálne aj vertikálne čistenie textilných povrchov. Ideálna na vysávanie zachytených...

Malá turbokefa s rotujúcim kartáčom je určená na horizontálne aj vertikálne čistenie textilných povrchov.
Ideálna na vysávanie zachytených nečistôt ako sú zvieracie chlpy a vlákna na čalúnenom nábytku. Výborná na čistenie malých plôch kobercov, čalúnenia schodíšť, vakúšov, interiérov áut a iných – šírka záberu hubice je 11,5 cm.
Pre vysávače s kruhovým priemerom rúrky 32 alebo 35 mm.

Použitie turbokefy:
Turbokefu nepoužívajte na rohožky a koberce s dlhým vlasom, nie dlhším než 15mm. Aby ste koberec nepoškodili, nenechávajte hubicu na jednom mieste stáť, pokiaľ sa kefa otáča.  Neprechádzajte kefou po elektrických kábloch a po použití vysávač okamžite vypnite.

UPOZORNENIE: Tieto typy rotačných hubíc sa uvádzajú do chodu prietokom vysatého vzduchu skrz turbínku v hubici. Čím vyšší výkon, tým vyššie otáčky turbokefy a naopak. Pokiaľ vlastníte vysávač s nízkym výkonom, môže sa stať, že po položení rotujúcej kefy na koberec dôjde k jej zastaveniu. Tento akčný výrobok nájdete bez ťažkostí tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii hubice a kefy k vysávačom. Pozrite sa na akčné produkty z tejto obľúbenej rubriky za super cenu. Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé produkty značky Electrolux. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Electrolux môže ponúknuť veľmi kvalitný tovar

Tento zľavnený tovar Malá turbokefa Electrolux na textilné povrchy ZE060 od značky s dlhou históriou Electrolux k dostaniu u nás stále výhodne! Lacno za 17 EUR.