robot-vysavac.sk

Malá turbokefa JOLLY univerzálna 4014

Tento dizajnový výrobok Malá turbokefa JOLLY univerzálna 4014 od tejto skvelej značky Jolly dostanete v aktuálnej ponuke za super cenu! Práve teraz za 14,42 EUR. EAN: 8595102340144
Malá turbokefa JOLLY univerzálna
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
14,42 EUR

Popis produktu

Táto malá turbokefa je vybavená univerzálnou hlavou, ktorá sa prispôsobí priemerom vysávačových rúrok od 28 mm do 37 mm. Použijete ju preto prakticky na všetky domáce vysávače s kruhovým prierezom. Šírka záberu rotujúcej kefy je 150 mm.Hubica vyniká špičkovým prístupom nielen k turbínke, ale aj k samotnému pohonu kefy. Jej vyčistenie je jednoduché a nenarobí vám zbytočné starosti. Spodná časť hubice je vybavená otočnou plávajúcou lištou, ktorá zaistí kvalitné priľnutie hubice ku koberci. Zhodnú rotačnú kefu nájdete v ponuke veľkých spoločností za podstatne vyššiu cenu.Rotujúca kefa je poháňaná turbínkou, ktorá je roztočená prietokom vzduchu v rúrkach vysávača.Pri zanesení kefy vlasmi alebo inými nečistotami, vezmite nožnice, prestrihnite samotné nečistoty a opatrne ich z rotačnej hlavy vyberte. Zvyšok nečistôt vysajte.

UPOZORNENIE:Pre dostatočnú funkciu turbokefy ju odporúčame používať s vysávačmi s príkonom vyšším než 350 W.

Použitie turbokefy:
Turbokefu nepoužívajte na rohožky a koberce s dlhým vlasom, nie dlhším než 15mm. Aby ste koberec nepoškodili, nenechávajte hubicu na jednom mieste stáť, pokiaľ sa kefa otáča.  Neprechádzajte kefou po elektrických kábloch a po použití vysávač okamžite vypnite.

Detail univerzálnej hlavice:
Tyč vysávača zasuňte do hlavy hubice. Uťahovaním matice dôjde k deformácii gumovej výplne, ktorá pevne objíme tyč vysávača.
Dôjde tak k upevneniu rúrky, ale aj k jej utesneniu.Opätovným povolením matice rúrku uvoľníte a môžete nasadiť inú hubicu. Univerzálna hlava je schopná pracovať v rozsahu priemeru tyče 28 – 37 mm. Väčší priemer rúrky už do hlavy nenasuniete!