Megabalenie alternatívnych vreciek s-bag – 10 ks

Veľmi jedinečný tovar Megabalenie alternatívnych vreciek s-bag - 10 ks od poprednej spoločnosti HQ môžete pohodlne získať teraz v ponuke za parádnu cenu. Práve teraz za 13,21 EUR. EAN: 5412810285075
Megabalenie alternatívnych vreciek s-bag
Značka: HQ
13,21 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vrecká do vysávačov z viacvrstvovej antibakteriálnej filtračnej textílie použiteľné pre širokú škálu vysávačov. Sú vhodné ako alternatíva namiesto originálnych vreciek s-bag do vysávačov značiek Electrolux a Philips.
Tieto vrecká sú tvarované do tzv. univerzálneho štvorca – oproti originálom teda nie sú skladané. Vďaka materiálu sa ale ľahko prispôsobia tvaru priestoru pre vrecko a vďaka tejto vlastnosti vrecko pojme viac prachu než klasické papierové vrecko.

Vrecká do vysávačov sú vyrobené z viacvrstvovej netkanej textílie a sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkovo nahradzuje a svojimi vlastnosťami predbieha vrecká papierové.Vrecká S-BAG® patria k najpredávanejším vreckám na svete. A to právom. Tieto náhradné vrecká značky JOLLY dosahujú vysokej kvality a môžete ich použiť ako náhradu za originálne vrecká S-BAG® koncernu Electrolux
Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v vysatá drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vysatí vody – vysatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

POZOR!Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného pracu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do neho nevysypávajte popol z krbu. Môže dôjsť k zničeniu vášho vysávača!