Megabalenie UniversalBag XXL – 10 ks

Alternatívne vrecká označené Universal bag z viacvrstvovej netkanej textílie sú vhodné ako náhradne vrecká pre celú radu vysávačov značky ETA,... viac informácií »
Megabalenie UniversalBag XXL - 10
Značka: HQ
10,50 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívne vrecká označené Universal bag z viacvrstvovej netkanej textílie sú vhodné ako náhradne vrecká pre celú radu vysávačov značky ETA,...

Alternatívne vrecká označené Universal bag z viacvrstvovej netkanej textílie sú vhodné ako náhradne vrecká pre celú radu vysávačov značky ETA, Sencor, Concept a ďalšie typy.
Balenie po 10 ks je ekonomicky výhodné. Mimo to, že ušetríte, nemusíte dlhšiu dobu vrecká kupovať a ušetríte tak čas, aj starosti.

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v vysatá drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vysatí vody – vysatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

Vrecká nepoužívajte na vysávanie popola alebo stavebného prachu. Môže dôjst k poškodeniu vysávača.
Tento akčný tovar Megabalenie UniversalBag XXL – 10 nájdete bezstarostne tu na našich stránkach zaradený v sekcii vrecká do vysávačov. Teraz si môžete kúpiť akčné produkty z tejto populárnej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. Vehlasný dodávateľ HQ poskytuje pre svojich zákazníkov kvalitný sortiment. Nakupujte, kým je tovar sladom!

Veľmi žiadaný tovar Megabalenie UniversalBag XXL - 10 ks od skvelého výrobcu HQ jednoducho zaobstaráte tady teraz za parádnu cenu. Cena už od 10,50 EUR.