Mikrofilter do vysávača ETA x454 Trino

Set filtrov do vysávača ETA x454 TrinoNa jednorazové použitie - neumývateľné.V tomto sete nájdete viac filtrov tenký biely motorový filter s... viac informácií »
Mikrofilter do vysávača ETA
Značka: ETA
3 EUR
Overiť dostupnosť »
Set filtrov do vysávača ETA x454 TrinoNa jednorazové použitie - neumývateľné.V tomto sete nájdete viac filtrov tenký biely motorový filter s...

Set filtrov do vysávača ETA x454 TrinoNa jednorazové použitie – neumývateľné.V tomto sete nájdete viac filtrov

tenký biely motorový filter s umiestneným za vrecko – pred vstupom do motora. Tento filter zaisťuje ochranu motora v prípade poškodenia vrecko alebo úniku nečistôt mimo vrecko.
výstupný filter výrobca nahradil tromi voľne loženými filtrami, ktoré sa do vysávača vkladajú v tomto poradí – biely, čierny a biely

Rozmery:Motorový filter: 95 x 95 mmVýstupné filtre: 140 x 81 mm Tento zľavnený produkt Mikrofilter do vysávača ETA x454 získate ľahko na našom webe zaradený v sekcii filtre do vysávačov. Pripravili sme pre vás obľúbené výrobky v spomínanej rubrike na pár kliknutí. Vedúca značka ETA dlhodobo predáva veľmi kvalitný sortiment. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Máme v ponuke tiež ďalšie preverené kúsky od dodávateľa ETA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Kvalitný a žiadaný produkt Mikrofilter do vysávača ETA x454 Trino originál od značky ETA možno nájsť online za najnižšiu cenu! Teraz len za 3 EUR.