Mikrofiltre do vysávačov ETA Aquill

Originálny jednorazový set mikrofiltrov so štyrmi kusmi v balení do vysávačov ETA. Sú vhodné do modelov: ETA0412; ETA1412 Hot Aquill.  Set obsahuje... viac informácií »
Mikrofiltre do vysávačov ETA
Značka: ETA
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny jednorazový set mikrofiltrov so štyrmi kusmi v balení do vysávačov ETA. Sú vhodné do modelov: ETA0412; ETA1412 Hot Aquill.  Set obsahuje...

Originálny jednorazový set mikrofiltrov so štyrmi kusmi v balení do vysávačov ETA. Sú vhodné do modelov: ETA0412; ETA1412 Hot Aquill. 
Set obsahuje kuželový mikrofilter, dva ploché mikrofiltre a jeden plochý filter z čierneho penového materiálu. Veľmi žiadaný tovar Mikrofiltre do vysávačov ETA obstaráte bezprostredne tu u nás v populárnej kateogrii filtre do vysávačov. Teraz nájdete výnimočné produkty z našej rubriky z pohodlia domova! Prichystali sme toho pre vás viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od značky ETA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny tovar Mikrofiltre do vysávačov ETA Aquill od nášho výrobcu ETA pohodlne dostanete práve dnes trvalo výhodne! V súčasnosti za cenu 6 EUR.