robot-vysavac.sk

Mikrofiltre ETA Proximo 0450

Lacný produkt Mikrofiltre ETA Proximo 0450 od značky s dlhou históriou ETA dostanete u nás teraz navždy výhodne. Práve možno objednať len za 4,31 EUR.
EAN: 8590393043934
Mikrofiltre ETA Proximo
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
4,31 EUR

Popis produktu

Set originálnych mikrofiltrov ETA do vysávača ETA Proximo 0450
Návod na výmenu mikrofiltru
Po naplnení 5 ks vreciek výrobca odporúča vymeniť mikrofiltre za nové.
Motorový mikrofilter
Kazetu s mikrofiltrom v sacom priestore ťahom vyberte. Kazetu roztvorte a nový filter založte tak, aby hrubšia a tmavšia strana filtra smerovala do sacieho priestoru – k vrecku.
Kazetu opačným spôsobom vložte za dva výstupky a zasuňte do sacieho priestoru vysávača až na doraz.
Výstupný mikrofilter
Stlačte záver v hornej časti zadného krytu a následne kryt vyberte z vysávača.
U vysávačov vybavených niekoľkými výmennými mikrofiltrami vyberte ťahom kazetu s mikrofiltrami. Kazetu otvorte a nové mikrofiltre založte v poradí čierny penový – zelenobiely a následne kazetu zatvorte zaklapnutím a opačným spôsobom vložte do vysávača. Výstupky na zadnom kryte vložte do dvoch otvorov v plášti vysávača a kryt uzavrite zaklapnutím.
Niektoré typy vysávačov sú na výstupnej strane vybavené HEPA filtrom namiesto mikrofiltrom. Tento filter sa nedá rozobrať a poznáte ho podľa skladaného filtračného papieru v kazete. HEPA filter má vyššiu filtračnú schopnosť-
POZOR: Zanedbanie výmeny mikrofiltrov môže viesť k poruche vysávača! Dodržte smer a poradie pri vložení motorových a výstupných mikrofiltrov do vysávača.