Mini hubica Menalux – set D18N

Set mini príslušenstva na čistenie malých a úzkych priestorov. Pozor, vhodné len na okrúhly prierez rúrky, do oválnych tento set nenasadíte. Set... viac informácií »
Mini hubica Menalux -
Značka: Menalux
11 EUR
Overiť dostupnosť »
Set mini príslušenstva na čistenie malých a úzkych priestorov. Pozor, vhodné len na okrúhly prierez rúrky, do oválnych tento set nenasadíte. Set...

Set mini príslušenstva na čistenie malých a úzkych priestorov. Pozor, vhodné len na okrúhly prierez rúrky, do oválnych tento set nenasadíte.

Set obsahuje:- redukcia na rúrku s vnútornym priemerom 30 mm; 31,3 mm, 32 mm a 35 mm- adaptér 32 mm- priehľadná pružná hadice s dĺžkou 900 mm- nástavec rovný- nástavec zahnutý- oválna kefa- okrúhla kefa- plochý nástavec – štrbinový
Žiadaný tovar získate ešte tu u nás v sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz kúpite kvalitné produkty z našej sekcie za parádnu cenu! Máme toho viac, máme v ponuke viac tovaru od značky Menalux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný a lacný produkt Mini hubica Menalux - set D18N od populárneho výrobcu Menalux máte možnosť dostať tu teraz práve za úplne najnižšiu cenu! Produkt momentálne predávame za 11 EUR.