Mini rotačná turbokefa 32/35 mm

Tento veľmi žiadaný kus Mini rotačná turbokefa 32/35 mm od obľúbenej značky Jolly môžete získať aktuálne na našej webovej stránke vo výpredajové akciu. V akcii za cenu 13,21 EUR.
Mini rotačná turbokefa 32/35
Značka: Jolly
13,21 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Mini rotačná turbokefa je výborný pomocník na vysávanie čalúneného nábytku, autosedačiek alebo malých koberčekov.Je vhodná pre všetky vysávače, ktoré majú priemer trubiek 32 a 35 mm. (U trubky meriate vonkajší priemer v mieste, kde ju vsuniete do hubice). Na dosiahnutie priemeru 35 mm je v balení priložená redukcia.
Rotačná minikefa má otočnú hlavu, ktorou sa dá nastaviť zvislý smer vysávania. Keď budete vysávať vodorovné povrchy, otočíte otvor hubice smerom dolu, pokiaľ zvislo, pootočíte otvor pred seba. Vyhnete sa tak „lámania rúk“ pri vysávaní napríklad operadiel.
Ľahké čistenie rotačnej hubiceVďaka svojej konštrukcii je možné celú hubicu otvoriť a ľahko sa tak dostanete k rotačnej kefe aj k hnacej turbínke a náhodnu kefy.
Postup pri otváraní hubicePrednú otočnú hlavu vytočte na maximum smerom hore, až sa vám pod spodnou čiernou otočnou lištou ukáže priehľadný plast.Povoľte pootočením naľavo čiernu maticu pod vstupom trubky do hubice.Maticu posuňte smerom od hubice k trubke.Potom od seba oddeľte priehľadnú hornú časť a čiernu spodnú časť.Pri zložení najskôr nasaďte do západiek plochú časť u otočnej hlavy a po zatvorení hubicu zaistite maticou.