Mini turbokefa Electrolux AeroPro ZE116

Mini-turbo (rotačná) kefa Electrolux ZE116 AeroPro je vhodná pre oválne hubice AeroPro s priemerom 36 mm, pre vysávače AEG / Electrolux UltraOne,... viac informácií »
Mini turbokefa Electrolux AeroPro
Mini-turbo (rotačná) kefa Electrolux ZE116 AeroPro je vhodná pre oválne hubice AeroPro s priemerom 36 mm, pre vysávače AEG / Electrolux UltraOne,...

Mini-turbo (rotačná) kefa Electrolux ZE116 AeroPro je vhodná pre oválne hubice AeroPro s priemerom 36 mm, pre vysávače AEG / Electrolux UltraOne, UltraSilencer, UltraPerformer a UltraActive.Táto malá rotačná kefa je ideálna na vysávanie čalúneného nábytku, sedačiek v autách alebo malých kobercoch. Uľahčí vám vysatie uchytených psích a mačacích chlpov, vlasov a nití. Svojim rotačným pohybom prečesáva vlasy koberca a pomôže tak vysať nečistoty z hĺbky. Ideálny pomocník do každej domácnosti, zvlášť pre chovateľov zvierat. Tento typ plne nahradzuje starší, už sa nepredávajúci typ Electrolux ZE075.- Pozor! Nie je vhodná na použitie v centrálnych vysávačoch! – Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok ide nakúpiť bez problémov na našich stránkach umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu.

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Mini turbokefa Electrolux AeroPro ZE116 od skvelej a známej značky Electrolux nájdete aktuálne na našej webovej stránke za primerané peniaze! Iba teraz za 22 EUR.