Minihubica kefová pre tvrdé povrchy Concept VP 4220

Špeciálna kefová mini hubica na nábytok a tvrdé povrchy vhodná iba pre vysávače s mopom Concept VP 4200 Akčný a v zľave výrobok Minihubica kefová... viac informácií »
Minihubica kefová pre tvrdé povrchy Concept VP
Značka: Concept
5,86 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálna kefová mini hubica na nábytok a tvrdé povrchy vhodná iba pre vysávače s mopom Concept VP 4200 Akčný a v zľave výrobok Minihubica kefová...

Špeciálna kefová mini hubica na nábytok a tvrdé povrchy vhodná iba pre vysávače s mopom Concept VP 4200 Akčný a v zľave výrobok Minihubica kefová pre tvrdé povrchy Concept možno zaobstarať práve teraz tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii hubice a kefy k vysávačom! Teraz nájdete ďalšie kusy zo spomínanej sekcie za internetové ceny. Významný dodávateľ Concept dodáva veľmi kvalitný tovar Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však viac skvelých výrobkov od značky Concept. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný tovar Minihubica kefová pre tvrdé povrchy Concept VP 4220 od populárnej značky Concept máte možnosť kúpiť si tu teraz práve za parádnu cenu. Práve možno objednať len za 5,86 EUR.