Mop z mikrovlákna pre robotický vysávač iCLEBO Arte

Tento akčný a v zľave tovar Mop z mikrovlákna pre robotický vysávač iCLEBO Arte od obľúbeného výrobcu iCLEBO možno nájsť v našej online ponuke za najnižšiu cenu! Na zohnanie práve v akcii za 8 EUR. EAN: 8594072210785
Mop z mikrovlákna pre robotický
Značka: iCLEBO
8 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

2 ks originálnych mopov z mikrovlákna pre robotický vysávač iCLEBO Arte.
Ako vyprať mikrovláknový mop?
Aby sme mohli mikrovojnové mopy používať čo najdlhšie a udržali ich funkčnosť, musíme dodržiavať základné pravidlá.Mikrovláknové mopy a utierky môžeme prať ako v ruke, tak aj v práčke.

nikdy nepoužívajte aviváž ani prípravky na bielenie bielizne
perte na nízku teplotu (ideálne podľa hodnote uvedenej na mope / utierke
eperte spoločne s prírodnými materiálmi
nepoužívajte žmýkanie
nepoužívajte sušičku bielizne
mikrovlákno nežehlite!

Pranie mopov v ruke
Toto je najjednoduchšia a najšetrnejšia cesta. Napustite si vlažnú vodu a mop do neho ponorte. Môžete použiť špeciálny prací prostriedok, určený pre mikrovláknové materiály alebo mydlo – napríklad jadrové mydlo s jeleňom.
Silne znečistený mop môžete nechať v roztoku chvíľu odmočiť – zhruba 5 minút. Potom mikrovlákno jemne premiešajte a prepláchnite. Pri silnom znečistení proces opakujeme.
Po vypraní vodu z materiálu vytlačte, nežmýkajte krútením, aby vlákna nepraskali. Pred zavesením na šnúru materiál dôkladne pretrepte. Schnúť ho nechajte pri izbovej teplote, nedávajte na horúce kúrenie ani do sušičky.
Pranie mikrovláknových mopov v práčke
Opäť nepoužívajte pri praní mikrovláknových mopov v práčke žiadne aviváže, bielidlá či zmäkčovače vody. Môžete použiť špeciálny prací prášok na mikrovlákna, alebo mydlové pracie roztoky (napríklad pracie gély Jeleň). Ale môžete prať len v čistej vode, mikrovláknové mopy a utierky vyperiete aj tak.
V práčke neperte naraz výrobky s mikrovláknami so žiadnou ďalšou bielizňou, z ktorej by sa mohli uvoľňovať vlákna – hlavne vynechajte prírodné materiály. Môžete ich prať s inou syntetikou. Pozor na zipsy a suché zipsy. Môžu poškodiť tkaninu.
Nastavte program na jemnú syntetiku alebo vlnu s teplotou do 40 °C. Pri silnom znečistení môžete použiť predpierku. Nepoužívajte žmýkanie, alebo použite najmenšie možné otáčky.
Hneď po dokončení pracieho cyklu mop či utierku roztraste a zaveste na šnúru na uschnutie.
Tento akčný produkt možno zakúpiť bez problémov na našich stránkach v obľúbenej rubrike hubice a kefy k vysávačom! Vyhľadajte si podobné kusy z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu. Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac tovaru od výrobcu iCLEBO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Vehlasný dodávateľ iCLEBO pre vás vyrába vynikajúci tovar.