Motorový filter a 2x metličky MRK04 pre robotické vysávače Hoover ROBO.COM2 – Menalux

Motorový filter a 2x metličky pre robotický vysávač Hoover ROBO.COM2 Udržujte svoj vysávač Hoover v perfektnom stave a to pravidelnou výmenou filtra.... viac informácií »
Motorový filter a 2x metličky MRK04 pre robotické vysávače
Značka: Menalux
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Motorový filter a 2x metličky pre robotický vysávač Hoover ROBO.COM2 Udržujte svoj vysávač Hoover v perfektnom stave a to pravidelnou výmenou filtra....

Motorový filter a 2x metličky pre robotický vysávač Hoover ROBO.COM2
Udržujte svoj vysávač Hoover v perfektnom stave a to pravidelnou výmenou filtra. Zabránite tak prieniku nečistôt – prachu a peľov naspäť do miestnosti.
Včasnou výmenou opotrebovaných bočných metličiek odstránite z okrajov a rohov miestnosti viac nečistôt.
Maximálny rozmer filtra: 100 x 50 mm Výnimočný a žiadaný produkt dostanete taktiež tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Získajte akčné výrobky z našej kategórie za výborné peniaze! Obľúbená značka zákazníkov Menalux dlhodobo ponúka prémiový sortiment. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalšie vybrané produkty od výrobcu Menalux. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento unikátny produkt Motorový filter a 2x metličky MRK04 pre robotické vysávače Hoover ROBO.COM2 - Menalux od kvalitnej spoločnosti Menalux jednoducho nájdete tu a teraz práve vo výhodnej akcii. Práve možno objednať len za 13 EUR.