Motorový filter Kärcher pre novú radu T

Originálny motorový filter do priemyslových vysávačov Kärcher T7/1 Classic (novší model so šedým víkom) a ďalšie typy rady T.Filter je... viac informácií »
Motorový filter Kärcher pre
Značka: Kärcher
7,97 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny motorový filter do priemyslových vysávačov Kärcher T7/1 Classic (novší model so šedým víkom) a ďalšie typy rady T.Filter je...

Originálny motorový filter do priemyslových vysávačov Kärcher T7/1 Classic (novší model so šedým víkom) a ďalšie typy rady T.Filter je štvorcový, s rozmerom 10 x 10 x 5 mm.POZOR!V starších typoch tejto rady T boli použité filtre kruhového tvaru.
Balenie obsahuje 3 ks. Veľmi jedinečný produkt Motorový filter Kärcher pre novú radu nájdete tiež tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii filtre do vysávačov! Teraz kúpite podobné produkty z tejto rubriky za najnižšiu cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, prichystali sme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie preverené produkty od značky Kärcher. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Kvalitný a lacný tovar Motorový filter Kärcher pre novú radu T od kvalitného výrobcu Kärcher pohodlne zoženiete práve dnes za dobrú cenu. Stojí práve teraz u nás 7,97 EUR.