Motorový mikrofilter Bosch VS08

Neoriginálny motorový filter typu VZ01MSF do vysávačov Bosch a Siemens predlžuje životnosť motora.Pokiaľ ste si zakúpili vysávač Bosch nižšej... viac informácií »
Motorový mikrofilter Bosch VS08
Značka: Bosch
34,50 EUR
Overiť dostupnosť »
Neoriginálny motorový filter typu VZ01MSF do vysávačov Bosch a Siemens predlžuje životnosť motora.Pokiaľ ste si zakúpili vysávač Bosch nižšej...

Neoriginálny motorový filter typu VZ01MSF do vysávačov Bosch a Siemens predlžuje životnosť motora.Pokiaľ ste si zakúpili vysávač Bosch nižšej výbavy, našli ste za sáčkom tento motorový filter. Je to modrý plastový rámček s vnútornou mriežkou, vyplnený mikrofiltrom (pôvodné filtre majú obvykle čierny plastový rámček). Na kratších stranách rámčeka s filtrom sú dve a dve pružné pacičky na uchytenie do tela vysávača.Pri vyšších radoch vysávačov je potom tento motorový filter spojený s HEPA filtrom Bionic – je jeho súčasťou. Bionic je špeciálny protizápachový a parfumovaný HEPA filter ideálny pre chovateľov zvierat. Zachytí všetky pachy vznikajúce z vysatých chlpov a prevonia celý vysávaný priestor.Fiter Bionic sa nedá kúpiť samostatne, len v spojení s týmto motorovým filtrom.Z vyššie napísaných riadkov vyplýva, že vo vašom vysávači Bosch môžete použiť buď samotný motorový filter, alebo filter Bionic, podľa vašich nárokov a preferencií.Vhodný pre rady vysávačovBoschBSA2…, BSA3…, BSA5…,BSD2…, BSD3…,BSG4…, BSG6…, BSG7…, BSG8…,BSGL2…, BSGL4…, BSGL5…,BSGMOVE…,SiemensVS04…; VS5A/E…; VS06…; VS07…, VS08…;VSZ3…; VSZ4…; VSZ5…; VSZ6…;VSQ4…; VSQ5… Často vyhľadávaný tovar Motorový mikrofilter Bosch VS08 zoženiete jednoducho tu na webe zaradený v rubrike filtre do vysávačov. Pripravili sme pre vás ešte podobné produkty z tejto kateógrie za výborné peniaze. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. U nás nájdete ďalšie preverené produkty od značky Bosch. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny tovar Motorový mikrofilter Bosch VS08 od známeho dodávateľa Bosch pohodlne dostanete v súčasnosti až neuveriteľne lacno! Akčná cena 34,50 EUR.