Mriežka pre hlavnú kefu CleanMate – typ 1

Náhradná mriežka pre hlavnú kefu CleanMate QQ6 a QQ6S, vhodná pre staršie modely vysávačov CleanMate QQ6 a QQ6S, ktorá nema klipy s... viac informácií »
Mriežka pre hlavnú kefu CleanMate -
Náhradná mriežka pre hlavnú kefu CleanMate QQ6 a QQ6S, vhodná pre staršie modely vysávačov CleanMate QQ6 a QQ6S, ktorá nema klipy s...

Náhradná mriežka pre hlavnú kefu CleanMate QQ6 a QQ6S, vhodná pre staršie modely vysávačov CleanMate QQ6 a QQ6S, ktorá nema klipy s pružinkami.

UPOZORNENIE: Náhradné mriežky pre novšie modely CleanMate QQ6 a QQ6S disponujú klipmi s pružinkami na obidvoch stranách. Staršie modely naopak tento mechanizmus nemajú, mriežky by nefungovala správne.
Veľmi obľúbený produkt Mriežka pre hlavnú kefu CleanMate máte možnosť zohnať bez problémov u nás zaradený v kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz nájdete ešte podobné produkty z našej rubriky za priaznivú cenu. Predný dodávateľ CleanMate vám predstavuje vysoko kvalitné produkty Možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa CleanMate. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Úplne jedinečný produkt Mriežka pre hlavnú kefu CleanMate - typ 1 originál od výrobcu CleanMate pohodlne dostanete v súčasnosti za extra cenu. Práve teraz za cenu 8 EUR.