Multifunkčný vysávač Kärcher WD 4 Premium

Multifunkčný vysávač Kärcher WD 4 Premium je prístroj strednej triedy, ktorý ponúka robustný, nárazu vzdornú nádrž z nekorodujúcej ušľachtilej... viac informácií »
Multifunkčný vysávač Kärcher WD 4
Značka: Kärcher
163,96 EUR
Overiť dostupnosť »
Multifunkčný vysávač Kärcher WD 4 Premium je prístroj strednej triedy, ktorý ponúka robustný, nárazu vzdornú nádrž z nekorodujúcej ušľachtilej...

Multifunkčný vysávač Kärcher WD 4 Premium je prístroj strednej triedy, ktorý ponúka robustný, nárazu vzdornú nádrž z nekorodujúcej ušľachtilej ocele s objemom 20 l. Silný sací výkon 1000 W. Vysávač je vybavený patronovým filtrom vo filtrovej kazete, ktorý môžete vyklopením ľahko vybrať, bez toho aby ste prišli do kontaktu s nečistotami. Filter je vhodný aj na suché a mokré vysávanie. Praktická úschova káblov a príslušenstva priamo na prístroji. Odoberateľná rukoväť umožňuje montáž príslušenstva priamo na sacej hadici. V kombinácií s novšou koncipovanou sacou hadicou zaisťuje nová podlahová hubica na klipsy s dvomi gumovými a dvomi páskami so štetinami úplne dokonalé zachytenie nečistôt všetkého druhu. Pri prerušení práce môžete saciu hubicu a podlahovú hubicu rýchlo a ľahko „zaparkovať“ na tele vysávača. 

Patentovaná technika vyberania filtra

Jednoduché a bleskové vbratie filtra vyklopením filtračnej kazety – úplne bez kontaktu s nečistotami. 
Na mokré a suché vysávanie bez výmeny filtra. 

Špeciálne vyvinutá podlahová hubica a sacie hadice 

Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov čistenie bez ohľadu na to, či sa jedná o suchú alebo mokrú, jemnú alebo hrubú nečistotu.
Pre maximálne pracovné pohodlie a flexibilitu pri vysávaní.

Odoberateľná rukoväť

Ponúka možnosť nasadenia najrôznejších hubíc priamo na saciu hadicu.
Pre najjednoduchšie satie aj v stiesnených podmienkach.

Obsah balenia:

Sacia hadica 2,2 m
Odoberateľná rukoväť
2x plastová sacia trubka
Hubica na vysávanie mokrých/suchých nečistôt + klipy s 2 gumovými a 2 prúžkami zo štetinami 
Štrbinová hubica
Vrecko z netkanej textílie
Plochý skladaný filter, vo vyberateľnej filtračnej kazete 

Rozmery: dĺžka/ šírka / výška384 x 365 x 526 mm Tento exkluzívny kus Multifunkčný vysávač Kärcher WD 4 Premium možno zohnať ešte u nás v známej rubrike vysávače! Pripravili sme pre vás kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky vo výhodnej akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané produkty od značky Kärcher. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný tovar Multifunkčný vysávač Kärcher WD 4 Premium od výrobcu Kärcher ľahko nájdete v našej ponuke za výborné peniaze! Produkt momentálne predávame za 163,96 EUR.