robot-vysavac.sk

Multifunkčný vysávač Kärcher WD 5

Tento obľúbený produkt Multifunkčný vysávač Kärcher WD 5 od nášho známeho výrobcu Kärcher môžete nájsť práve teraz u nás za dobrú cenu! Teraz získate od 208,75 EUR.
EAN: 4039784916470
Multifunkčný vysávač Kärcher WD
Overiť dostupnosť »
Značka: Kärcher
208,75 EUR

Popis produktu

Všestranný multifunkčný vysávač Kärcher WD 5 disponuje extrémne vysokým sacím výkonom pri spotrebe prúdu 1100 Watt. Prispôsoboený na vysávanie vody a na využitie ako fukára. Vysávač ponúka nárazu vzdornú plastovú nádrž s objemom 25 l, plochý skládaný filter, ktorý sa nachádza vo filtrovej kazete. Tento môžete ľahko vyklopením z kazety vybrať a vymeniť, bez toho aby ste prišli do kontaktu s nečistotami. Filter je vhodný na vysávanie suchých a mokrých nečistôt bez nutnosti výemny. Pomocou integrovanej funkcie čistenia filtra môžete zašpinený filter stlačením tlačidla ľahko a účinne vyčistiť a tým rýchlo obnovíte sací výkon vysávača. Na optimálny zachytenie nečistôt a prvotriedny sací komfort bola skombinovaná novo vyvinutá sacia hadica s prepínateľnou podlahovou hubicou, ktorá je vybavená optimální zachycení nečistot a prvotřídní sací komfort byla z gumovými a kombinována nově vyvinutá sací hadice s přepínatelnou  páskami s kefou. K tomu sa pridá ešte odoberateľná ergonomicky tvarovaná rukoväť s elektrostatickou ochranou (užitočná predovšetkým pri vysávaní jemného prachu), parkovacia poloha, funkcia fukára, držadlo 3 v 1, ako aj praktická úschova káblov a príslušenstva priamo na prístroji. 

Patentovaná technika odoberania filtra

Jednoduché a bleskové vybratie filtra vyklopením filtračnej kazety – úplne bez kontaktu s nečistotami. 
Na mokré a suché vysávanie. 
Silné impulzívne nárazy vzduchu prepravia stlačením tlačidla nečistoty z filtra do nádrže na nečistoty.

Funkcia fukára

Všade tam, kde vysávanie nie je možné, pomôžete praktická funkcia fukára. 
Jednoduché prepnutie hadice do výfukového otvora. 

Novo vyvinutá podlahová hubica a sacia hadica

Na dosiahnutie najlepších výsledkov čistenia bez ohľadu na to, či sa jedná o suchú alebo mokrú, jemnú alebo hrubú nečistotu. Pre maximálne pracovné pohodlie a flexibilitu pri vysávaní. 

Odnímatelná rukojeť

Ponúka možnosť nasadenia najrôznejších hubíc priamo na saciu hadicu. Pre jednoduchšie satie aj v stiesnených podmienkach. 

Obsah balenia:

Sacia hadica 2,2 m
Odoberateľná rukoväť s ochranou proti elektrostatickému náboju
2x plastová trubka
Hubica na vysávanie mokrých/ suchých nečistôt 
Prepínateľná podlahová hubica s 2 gumovými a 2 lištami s kefou 
Štrbinová hubica
Vrecko z netkanej textílie 
Plochý skladaný filter vo vyberateľnej filtračnej kazete  

Rozmery: dĺžka / šírka / výška418 x 382 x 652 mmVáha 8,2 kg