Multifunkčný vysávač NT 30/1 Tact L Kärcher

Unikátny tovar Multifunkčný vysávač NT 30/1 Tact L Kärcher od spoločnosti s výborným menom Kärcher jednoducho môžete nájsť tady teraz výhodne. Práve teraz v akcii za 588,92 EUR. EAN: 4039784973299
Multifunkčný vysávač NT 30/1 Tact L
Značka: Kärcher
588,92 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Originálne robustné komponenty s dlhou životnosťou a veľkým sacím výkonom profesionálneho, multifunkčného vysávača na vysávanie mokrých aj suchých nečistôt NT 30/1 Tact s inovatívnym systémom čistenia filtra Tact a 30 l nádobou na nečistoty s nárazníkom a kovovými kolieskami.

Na efektívne a rýchle vyčistenie strojov, vozidiel, dielní a stavieb. Vysávač na vysávanie mokrých a suchých nečistôt NT 30/1 Tact Kärcher je univerzálny stroj pre profesionálnych užívateľov z najrôznejších odborov. Kompaktný viacúčelový vysávač predbehne ostatných systémom automatické čistenie filtra Tact a skládaný plochý PES filter odolný voči vlhkosti pri bezprašnom odstraňovaní veľkého množstva jemného prachu počas dlhých pracovných intervalov. Nečistoty a kvapaliny sú spoľahlivo vysaté do robustnej 30 l nádoby, ktorá je vybavená stabilnými kolieskami a nárazníkom. Jednoduchá manipulácia a ľahká obsluha vysávača vďaka novému, centrálnemu spínaču výrazne uľahčuje prácu. Stroj je kompletne vybavený novo vyvinutým a výrazne vylepšeným přrslušenstvom s pohodlným uložením priamo na stroji. Na plochej hlave stroja sa dá vĎaka pogumovaným plochám a možnostiam upnutia odložiť alebo dokonca upevniť náradie a boxy.