Multifunkčný vysávač NT 30/1 Tact Te L Kärcher

Tento neodolateľný tovar Multifunkčný vysávač NT 30/1 Tact Te L Kärcher od obľúbenej značky so zárukou kvality Kärcher môžete zaobstarať ešte dnes lacno! Teraz za akčnú cenu 663,95 EUR. EAN: 4054278046006
Multifunkčný vysávač NT 30/1 Tact Te L
Značka: Kärcher
663,95 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Obľúbenec remeselníkov medzi vysávačmi na vysávanie mokrých a suchých nečistôt: Kärcher NT 30/1 Tact Te so zásuvkou na pripojenie náradia so spínacou a vypínacou automatikou a systémom čistenia filtra Tact, pracujete bez prerušenia.

Každodenné, tvrdé pracovné nasadenie na stavbách a v dielňach kladie vysoké nároky na remeselníkov a ich vybavenie. Náš vysávač na vysávanie mokrých a suchých nečistôt NT 30/1 Tact Te skvele splní tieto požiadavky. Kompaktný expert na vysávanie jemného prachu garantuje svojou stabilnou 30 l nádobou s robustnými kovovými kolieskami a nárazníkom, výklopným systémom a osvedčeným systémom čistenia filtra Tact vysávanie veľkého množstva prachu bez prerušenia za najťažších podmienok. Plochý skládaný PES filter odolný proti vlhkosti prispieva práve k bezprašnému prostrediu. Remeselníci aj ostatní užívatelia si cenia jednoduchej obsluhy a voľby programu pomocou nového otočného prepínača a plynulej regulácie počtu otáčiek. Stroj je kompletne vybavený novo vyvinutým a výrazne vylepšeným príslušenstvom, ktoré sa dá pohodlne uložiť priamo na prístroji. Zásuvka na pripojenie náradia sa spínacou a vypinácou automatikou uľahčuje prácu s elektrickým náradím .