Mydlo na drevo a korok 750 ml

Kvalitný a žiadaný výrobok Mydlo na drevo a korok 750 ml od značky s tradíciou a dobrou povesťou Dr. Schutz ide zaobstarať práve za výpredajovú cenu! Akčná cena už od 10,50 EUR. EAN: 4001936097030
Mydlo na drevo a korok 750
Značka: Dr. Schutz
10,50 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Čistí a ošetruje jedným pracovným pochodom naolejuje a navoskuje drevené alebo korkové podlahy. Výnimočná čistiaca sila na prírodnej mydlovej báze pri súčasne šetrnej pH hodnote. Hodváne matná receptúra.
POUŽITIE
Mydlo na drevo rozrieďte v pomere 1:100 – 1:200 (50-100ml na 10 litrov vody) a podlahu týmto roztokom zvlhka vytrite. Zvyškovú vlhkosť nechajte zaschnúť. Podlaha bude jedným pracovným postupom vyčistená a ošetrená. Pravidelným leštením vedie k zvýšeniu odolnosti ochranného filmu a odporúča sa predovšetkým v silne zaťažovaných priestoroch.
Upozornenie: Prírodné produkty na drevo a korok nesmú byť dlhšiu dobu mokré alebo vlhké, pretože prijímajú vlhkosť a mohlo by dôjsť k ich deformácií. Vytieranie preto vykonávajte s dobre vyždímanou handrou, aby sa nevytvárali kaluže. Opakovaným predávkovaním mydla na drevo alebo vlhkosti môže dôjsť na ošetrených podlahách k zvýšeniu hladkosti povrchu a tým ku zníženiu protišmykľavosti povrchu.
Tento akčný a v zľave produkt Mydlo na drevo a korok 750 máte možnosť kúpiť v pohode na webe v známej sekcii špeciálne čistiace prostriedky! Máme pre vás akčné produkty zo spomínanej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu. Náš sortiment je široký, máme v ponuke viac vybraných výrobkov od značky Dr. Schutz. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca Dr. Schutz má k dispozícii špičkový tovar Veď to vidíte sami.