Náhradná kefa pre modrú rotačnú hubicu ETA

Veľa žiadaný produkt máte možnosť kúpiť bez ťažkostí u nás umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Pripravili sme pre vás iné... viac informácií »
Náhradná kefa pre modrú rotačnú
Značka: ETA
11,34 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa žiadaný produkt máte možnosť kúpiť bez ťažkostí u nás umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Pripravili sme pre vás iné...

Veľa žiadaný produkt máte možnosť kúpiť bez ťažkostí u nás umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Pripravili sme pre vás iné produkty z tejto kateógrie na pár kliknutí! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca ETA dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné produkty. Urobte si radosť! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Mrknite na ďalšie preverené kúsky od značky ETA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Originálna kefa v modrej farbe pre rotačnú hubicu ETA k vysávačom Andare a Belo.

Veľmi obľúbený výrobok Náhradná kefa pre modrú rotačnú hubicu ETA s pečaťou kvality značky ETA je k dostaniu v súčasnosti za najnižšiu cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 11,34 EUR.