robot-vysavac.sk

Náhradná nádobka a mopy pre Rowenta ZR690002

Zľavnený produkt Náhradná nádobka a mopy pre Rowenta ZR690002 originál od výrobcu Rowenta môžete si kúpiť u nás právě naozaj výhodne! V súčasnosti za skvelú cenu 55,57 EUR.
EAN: 3221614004810
Náhradná nádobka a mopy pre
Overiť dostupnosť »
Značka: Rowenta
55,57 EUR

Popis produktu

Náhradná nádobka na vodu a 4 ks orignálnych náhradných mopov z mikrovlákna s nástavcom ZR690002 určené pre robotické vysávače Smart Force Essential.

textilný mop pred použitím navlhčite
nalepte vlhký mop na nádržku, do ktorej sa zmestí až 110 ml čistej vody.
nádržku aj s mopom pripevnite na spodnú stranu vysávača
pustite program mopovania
po ukončení upratovania nádobkou s vodou a mopom z vysávača zložte
nenechávajte vysávač s mopom stáť v dokovacej stanici, mohlo by dôjsť k poškodeniu podláh
zložte mop z nádobky a vypite ho
vylejte zvyšnú vodu z nádobky
mop aj nádobku nechajte dôkladne preschnúť
Mop by mal vydržať zdruba 100 praní
potom mop vymeňte za nový

Produkt je vhodný pre modely Rowenta:X-Plorer Serie 50 RR 7387WH,Smart Force Essential RR 6925WH,Explorer Serie 20 RR 6825WH, RR 6871WH, RR 6875WH,X-Plorer S40 – Allergy Connect RR 7245WH,X-Plorer Serie 40 Animal + Connect RR 7267WHX-Plorer Serie 45 RR8225WH, RR8227WH, RR8275WH, RR8277WH

Ako vyprať mikrovláknový mop?
Aby sme mohli mikrovláknové mopy používať čo najdlhšie a udržali ich funkčnosť, musíme dodržiavať základné pravidlá.Mikrovláknové mopy a utierky môžeme prať ako v ruke, tak aj v práčke.

nikdy nepoužívajte aviváž ani prípravky na bielenie bielizne
perte na nízku teplotu (ideálne podľa hodnoty uvedenej na mope / utierke)
neperte spoločne s prírodnými materiálmi
nepoužívajte žmýkanie
nepoužívajte sušičku bielizne
mikrovlákno nežehlite!

Pranie mopov v ruke
Toto je najjednoduchšia a najšetrnejšia cesta. Napustite si vlažnú vodu a mop do nej ponorte. Môžete použiť špeciálny prací prostriedok, určený pre mikrovláknové materiály alebo mydlo – napríklad jadrové mydlo s jeleňom.Silne znečistený mop môžete nechať v roztoku chvíľu odmočiť – zhruba 5 minút. Potom mikrovlákno jemne premiešajte a prepláchnite. Pri silnom znečistení proces opakujte.Po vypraní vodu z materiálu vytlačte, nežmýkajte krútením, aby vlákna nepraskali. Pred zavesením na šnúru materiál dôkladne pretrepte. Schnúť ho nechajte pri izbovej teplote, nedávajte na horúce kúrenie ani do sušičky.Pranie mikrovláknových mopov v práčke
Opäť nepoužívajte pri praní mikrovláknových mopov v práčke žiadne aviváže, bielidlá či zmäkčovače vody. Môžete použiť špeciálny prací prášok na mikrovlákna, alebo mydlové pracie roztoky (napríklad pracie gély Jeleň). Ale môžete prať len v čistej vode, mikrovláknové mopy a utierky vyperiete aj tak.V práčke neperte naraz výrobky z mikrovlákna so žiadnou ďalšou bielizňou, z ktorej by sa mohli uvoľňovať vlákna – hlavne vynechajte prírodné materiály. Môžete ich prať s inou syntetikou. Pozor na zipsy a suché zipsy. Môžu poškodiť tkaninu.Nastavte program na jemnú syntetiku alebo vlnu s teplotou do 40 °C. Pri silnom znečistení môžete použiť predpierku. Nepoužívajte žmýkanie, alebo použite najmenšie možné otáčky.Hneď po dokončení pracieho cyklu mop či utierku zaveste na šnúru na uschnutie.