Náhradné mopy HOBOT pre LEGEE-688

Náhradné mopy HOBOT z mikrovlákna pre model LEGEE-668. Obsahuje 4 ks: 2 predné a 2 zadné mopy z mikrovlákna. Ako vyprať mikrovláknový mop? Aby sme... viac informácií »
Náhradné mopy HOBOT pre
Značka: HOBOT
15,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradné mopy HOBOT z mikrovlákna pre model LEGEE-668. Obsahuje 4 ks: 2 predné a 2 zadné mopy z mikrovlákna. Ako vyprať mikrovláknový mop? Aby sme...

Náhradné mopy HOBOT z mikrovlákna pre model LEGEE-668. Obsahuje 4 ks: 2 predné a 2 zadné mopy z mikrovlákna.
Ako vyprať mikrovláknový mop?
Aby sme mohli mikrovojnové mopy používať čo najdlhšie a udržali ich funkčnosť, musíme dodržiavať základné pravidlá.Mikrovláknové mopy a utierky môžeme prať ako v ruke, tak aj v práčke.

nikdy nepoužívajte aviváž ani prípravky na bielenie bielizne
perte na nízku teplotu (ideálne podľa hodnote uvedenej na mope / utierke
eperte spoločne s prírodnými materiálmi
nepoužívajte žmýkanie
nepoužívajte sušičku bielizne
mikrovlákno nežehlite!

Pranie mopov v ruke
Toto je najjednoduchšia a najšetrnejšia cesta. Napustite si vlažnú vodu a mop do neho ponorte. Môžete použiť špeciálny prací prostriedok, určený pre mikrovláknové materiály alebo mydlo – napríklad jadrové mydlo s jeleňom.
Silne znečistený mop môžete nechať v roztoku chvíľu odmočiť – zhruba 5 minút. Potom mikrovlákno jemne premiešajte a prepláchnite. Pri silnom znečistení proces opakujeme.
Po vypraní vodu z materiálu vytlačte, nežmýkajte krútením, aby vlákna nepraskali. Pred zavesením na šnúru materiál dôkladne pretrepte. Schnúť ho nechajte pri izbovej teplote, nedávajte na horúce kúrenie ani do sušičky.
Pranie mikrovláknových mopov v práčke
Opäť nepoužívajte pri praní mikrovláknových mopov v práčke žiadne aviváže, bielidlá či zmäkčovače vody. Môžete použiť špeciálny prací prášok na mikrovlákna, alebo mydlové pracie roztoky (napríklad pracie gély Jeleň). Ale môžete prať len v čistej vode, mikrovláknové mopy a utierky vyperiete aj tak.
V práčke neperte naraz výrobky s mikrovláknami so žiadnou ďalšou bielizňou, z ktorej by sa mohli uvoľňovať vlákna – hlavne vynechajte prírodné materiály. Môžete ich prať s inou syntetikou. Pozor na zipsy a suché zipsy. Môžu poškodiť tkaninu.
Nastavte program na jemnú syntetiku alebo vlnu s teplotou do 40 °C. Pri silnom znečistení môžete použiť predpierku. Nepoužívajte žmýkanie, alebo použite najmenšie možné otáčky.
Hneď po dokončení pracieho cyklu mop či utierku roztraste a zaveste na šnúru na uschnutie. Tento vynikajúci tovar máte možnosť nakúpiť ľahko u nás v obľúbenej sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za super ceny! Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Mrknite na viac produktov značky HOBOT. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený kus Náhradné mopy HOBOT pre LEGEE-688 od výrobcu HOBOT pohodlne dostanete ešte dnes za neuveriteľne výhodnú cenu. Vo skvelej akcii za 15,90 EUR.