Náhradný HEPA filter triedy 12 do vysávačov Electrolux, AEG, Philips a Zanussi

Náhradný HEPA filter triedy 12 - NEUMÝVATEĽNÝ do vysávačov AEG, Electrolux, Philips a Zanussi. Najlacnejšie riešenie výmeny Vášho HEPA... viac informácií »
Náhradný HEPA filter triedy 12 do vysávačov Electrolux
Značka: AJS
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradný HEPA filter triedy 12 - NEUMÝVATEĽNÝ do vysávačov AEG, Electrolux, Philips a Zanussi. Najlacnejšie riešenie výmeny Vášho HEPA...

Náhradný HEPA filter triedy 12 – NEUMÝVATEĽNÝ do vysávačov AEG, Electrolux, Philips a Zanussi.
Najlacnejšie riešenie výmeny Vášho HEPA filtra.Tento filter zachytí aj tie najjemnejšie častice (99,5% všetkých častíc až do veľkosti 0,06 mikrometra) ako je peľ, spory plesní, výtrusy a zvyšky roztočov a ďalšie alergény. Vyčistením vzduchu, ktorý pri vypustení prechádza týmto filtrom, sa znižuje nebezpečenstvo vzniku alergických reakcií.
Filter by ste mali meniť zhruba 1x za rok, alebo v prípade jeho poškodenia.Zanesený filter kladie vášmu vysávaču veľký odpor a ten sa následne prehrieva, zle saje a ničí sa.Nezabudnite na jeho výmenu!
Rozmery filtra:
rozmer dolnej častišírka: 11 cmdĺžka: 13,8 cmhĺbka: 2,2 cm
rozmer horného rámčeku:šírka: 12 cmdĺžka: 15 cm Veľa žiadaný kus Náhradný HEPA filter triedy 12 do vysávačov Electrolux, AEG, Philips a Zanussi nájdete bezprostredne tu na webe zaradený v sekcii filtre do vysávačov. Teraz nájdete akčné kusy z našej kategórie za výpredajovú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca AJS dodáva pre svojich zákazníkov kvalitné produkty. Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa AJS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný produkt Náhradný HEPA filter triedy 12 do vysávačov Electrolux, AEG, Philips a Zanussi od skvelého a známeho výrobcu AJS pohodlne dostanete v našej internetovej ponuke za výpredajovú cenu. V súčasnosti za cenu 8 EUR.