Náhradný mop pre robotické vysávače Concept VR2000

Neodolateľný produkt Náhradný mop pre robotické vysávače Concept VR2000 nájdete pohodlne tu na našom webe v známej sekcii hubice a kefy k... viac informácií »
Náhradný mop pre robotické vysávače
Značka: Concept
5,02 EUR
Overiť dostupnosť »
Neodolateľný produkt Náhradný mop pre robotické vysávače Concept VR2000 nájdete pohodlne tu na našom webe v známej sekcii hubice a kefy k...

Neodolateľný produkt Náhradný mop pre robotické vysávače Concept VR2000 nájdete pohodlne tu na našom webe v známej sekcii hubice a kefy k vysávačom! Nájdite si ostatné produkty z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu. Originálný čistiaci mop pre robotické vysávače Concept VR2000
Ako vyprať mikrovláknový mop?
Aby sme mohli mikrovojnové mopy používať čo najdlhšie a udržali ich funkčnosť, musíme dodržiavať základné pravidlá.Mikrovláknové mopy a utierky môžeme prať ako v ruke, tak aj v práčke.

nikdy nepoužívajte aviváž ani prípravky na bielenie bielizne
perte na nízku teplotu (ideálne podľa hodnote uvedenej na mope / utierke
eperte spoločne s prírodnými materiálmi
nepoužívajte žmýkanie
nepoužívajte sušičku bielizne
mikrovlákno nežehlite!

Pranie mopov v ruke
Toto je najjednoduchšia a najšetrnejšia cesta. Napustite si vlažnú vodu a mop do neho ponorte. Môžete použiť špeciálny prací prostriedok, určený pre mikrovláknové materiály alebo mydlo – napríklad jadrové mydlo s jeleňom.
Silne znečistený mop môžete nechať v roztoku chvíľu odmočiť – zhruba 5 minút. Potom mikrovlákno jemne premiešajte a prepláchnite. Pri silnom znečistení proces opakujeme.
Po vypraní vodu z materiálu vytlačte, nežmýkajte krútením, aby vlákna nepraskali. Pred zavesením na šnúru materiál dôkladne pretrepte. Schnúť ho nechajte pri izbovej teplote, nedávajte na horúce kúrenie ani do sušičky.
Pranie mikrovláknových mopov v práčke
Opäť nepoužívajte pri praní mikrovláknových mopov v práčke žiadne aviváže, bielidlá či zmäkčovače vody. Môžete použiť špeciálny prací prášok na mikrovlákna, alebo mydlové pracie roztoky (napríklad pracie gély Jeleň). Ale môžete prať len v čistej vode, mikrovláknové mopy a utierky vyperiete aj tak.
V práčke neperte naraz výrobky s mikrovláknami so žiadnou ďalšou bielizňou, z ktorej by sa mohli uvoľňovať vlákna – hlavne vynechajte prírodné materiály. Môžete ich prať s inou syntetikou. Pozor na zipsy a suché zipsy. Môžu poškodiť tkaninu.
Nastavte program na jemnú syntetiku alebo vlnu s teplotou do 40 °C. Pri silnom znečistení môžete použiť predpierku. Nepoužívajte žmýkanie, alebo použite najmenšie možné otáčky.
Hneď po dokončení pracieho cyklu mop či utierku roztraste a zaveste na šnúru na uschnutie.

Veľmi žiadaný výrobok Náhradný mop pre robotické vysávače Concept VR2000 značky Concept môžete si kúpiť práve dnes za dobrú cenu! Práve teraz len za 5,02 EUR.