Napúšťacia hadica Electrolux – bezpečnostná Aqua Stop, 2,5 m

Jedinečný systém, ktorý zabráni úniku vody z prasknutej napúšťacej hadice k práčke alebo umývačke. Buďte si istý, že doma žiadnu potopu... viac informácií »
Napúšťacia hadica Electrolux - bezpečnostná
Jedinečný systém, ktorý zabráni úniku vody z prasknutej napúšťacej hadice k práčke alebo umývačke. Buďte si istý, že doma žiadnu potopu...

Jedinečný systém, ktorý zabráni úniku vody z prasknutej napúšťacej hadice k práčke alebo umývačke. Buďte si istý, že doma žiadnu potopu nenájdete!!!

V prípade poškodenia vnútornej (tlakovej) hadice je táto voda vonkajším plášťom privedená k ventilu, kde je umiestnená vložka zo špeciálnej hmoty, ktorá rýchlo reaguje na kontakt s vodou a tá mechanicky uzavrie prívod vody. Malé okienko na tomto ventile indikuje zafarbením dočervena, a tým vás informuje o pretrhnutí hadice a nutnosti jej výmeny.

3/4“ napúšťacia hadice so systémom Aquastop je dodávaná vrátane tesnenia a sitka.

Maximálny tlak 60 BAR
Teplota vody max 90°C
Dĺžka hadice 2,5 m Veľa žiadaný kus Napúšťacia hadica Electrolux – je k dispozícii bez problémov tu a teraz na našom webe v známej kategórii hadice k pračkám! Získajte nové produkty zo spomínanej rubriky za najnižšiu cenu. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke viac kúskov od výrobcu Electrolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ Electrolux vám môže ponúknuť top produkty.

Tento lacný tovar Napúšťacia hadica Electrolux - bezpečnostná Aqua Stop, 2,5 m od spoľahlivej značky Electrolux môžete zohnať momentálne na našich stránkach za výpredajovú cenu! Ponuky už od 34 EUR.