Napúšťacia hadica Jolly – 2,0 m k práčkam a umývačkám

Napúšťacia dvojplášťová hadica pre práčky a umývačky, 3/4", vrátane dvoch tesnení s dĺžkou 2,0 m. Hadica má rozdielne koncovky - jedno... viac informácií »
Napúšťacia hadica Jolly - 2
Značka: Jolly
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Napúšťacia dvojplášťová hadica pre práčky a umývačky, 3/4", vrátane dvoch tesnení s dĺžkou 2,0 m. Hadica má rozdielne koncovky - jedno...

Napúšťacia dvojplášťová hadica pre práčky a umývačky, 3/4″, vrátane dvoch tesnení s dĺžkou 2,0 m. Hadica má rozdielne koncovky – jedno ukončenie je kolmo k hadice – s kolienkom, druhé je rovné – bez kolienka.
Tlak povrchový 60 bar, tlak pracovný 20 bar, pracovná teplota do 22°C.
Vysoko kvalitný výrobok Napúšťacia hadica Jolly – 2,0 m k práčkam a umývačkám máte možnosť zohnať práve teraz tu a teraz na našom webe v známej rubrike hadice k pračkám! Teraz môžete nájsť úplne nové produkty v spomínanej rubrike jednoducho online. Významný výrobca Jolly vám predstavuje vysoko kvalitný sortiment

Tento kvalitný a žiadaný produkt Napúšťacia hadica Jolly - 2,0 m k práčkam a umývačkám od spoločnosti so skvelým menom Jolly ľahko môžete zaobstarať práve v bezva akcii. Teraz v akcii 5 EUR.