Napúšťacia hadica Jolly – 3,5 m k práčkam a umývačkám

Veľa podarený tovar ide zohnať bezprostredne tu na našich stránkach v rubrike hadice k pračkám! Získajte kvalitné výrobky z tejto populárnej... viac informácií »
Napúšťacia hadica Jolly - 3
Značka: Jolly
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa podarený tovar ide zohnať bezprostredne tu na našich stránkach v rubrike hadice k pračkám! Získajte kvalitné výrobky z tejto populárnej...

Veľa podarený tovar ide zohnať bezprostredne tu na našich stránkach v rubrike hadice k pračkám! Získajte kvalitné výrobky z tejto populárnej kategórie jednoducho online! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac! Preskúmajte u nás taky viac výrobkov od značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka Jolly poskytuje pre svojich zákazníkov vynikajúce výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Napúšťacia dvojplášťová hadica pre práčky a umývačky, 3/4″, vrátane dvoch tesnení s dĺžkou 3,5 m. Hadica má rozdielne koncovky – jedno ukončenie je kolmo k hadice – s kolienkom, druhé je rovné – bez kolienka.
Tlak povrchový 60 bar, tlak pracovný 20 bar, pracovná teplota do 22°C.

Často vyhľadávaný produkt Napúšťacia hadica Jolly - 3,5 m k práčkam a umývačkám originál od výrobcu Jolly ľahko môžete zaobstarať v našej aktuálnej ponuke za výhodnú cenu. Ponuky od 6 EUR.