O – krúžok pre podlahové hubice Electrolux

Originálny náhradný diel Electrolux.Tento o-krúžok je súčasťou hubíc systému AeroPro (oválne pripojenie s mechanickým zámkom). Vďaka tomuto dielu... viac informácií »
O - krúžok pre podlahové hubice
Značka: Electrolux
5,44 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny náhradný diel Electrolux.Tento o-krúžok je súčasťou hubíc systému AeroPro (oválne pripojenie s mechanickým zámkom). Vďaka tomuto dielu...

Originálny náhradný diel Electrolux.Tento o-krúžok je súčasťou hubíc systému AeroPro (oválne pripojenie s mechanickým zámkom). Vďaka tomuto dielu drží samotná hubica a pripojovacia trubka spolu. Ak praskne, rozdelí sa vám hubica na dva diely.Priemer krúžku v jeho najširšej časti je cca 43mm Akčný produkt O – krúžok pre podlahové je k dispozícii bezprostredne na našich stránkach v populárnej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu. Populárny dodávateľ Electrolux predáva skvelý tovar Však to vidíte sami.

Najpredávanejší produkt O - krúžok pre podlahové hubice Electrolux od obľúbeného výrobcu Electrolux pohodlne dostanete práve teraz na našej webovej stránke za dobrú cenu! Cena už od 5,44 EUR.