Ochranný filter M6 pre Vorwerk Kobold VK140 a VK150

V zľave výrobok Ochranný filter M6 pre Vorwerk Kobold VK140 je k dispozícii bez problémov tu na stránkach zaradený v rubrike filtre do vysávačov.... viac informácií »
Ochranný filter M6 pre Vorwerk
Značka: Jolly
3 EUR
Overiť dostupnosť »
V zľave výrobok Ochranný filter M6 pre Vorwerk Kobold VK140 je k dispozícii bez problémov tu na stránkach zaradený v rubrike filtre do vysávačov....

V zľave výrobok Ochranný filter M6 pre Vorwerk Kobold VK140 je k dispozícii bez problémov tu na stránkach zaradený v rubrike filtre do vysávačov. Teraz kúpite ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej rubriky za najlepšie ceny! Treba hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež ďalší preverený tovar od výrobcu Jolly. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. U zákazníkov obľúbená značka Jolly ponúka skvelé produkty. Náhradny biely ochranný filter M6 do vysávačov Vorwerk Kobold VK140 a VK150, ktorý chráni motor Vášho vysávača.
Rozmery filtra:
Výška: bez výstupkov: 6 mm
Šírka: max. bez výstupkov 94 mm
Dĺžka: max. 143 mm

Veľmi obľúbený produkt Ochranný filter M6 pre Vorwerk Kobold VK140 a VK150 od spoločnosti so skvelým menom Jolly jednoducho môžete nájsť práve extra výhodne. Teraz môžete mať za 3 EUR.