Ochranný návlek valcových skladaných filtrov do vysávačov

Kryt filtra do vysávačov rady Allaway A/C s priemerom filtra 575 mm.Tento návlek ochráni filter vášho vysávača a predĺži tak jeho životnosť. Tento... viac informácií »
Ochranný návlek valcových skladaných filtrov
Značka: NEDIS
5,27 EUR
Overiť dostupnosť »
Kryt filtra do vysávačov rady Allaway A/C s priemerom filtra 575 mm.Tento návlek ochráni filter vášho vysávača a predĺži tak jeho životnosť. Tento...

Kryt filtra do vysávačov rady Allaway A/C s priemerom filtra 575 mm.Tento návlek ochráni filter vášho vysávača a predĺži tak jeho životnosť. Tento veľmi obľúbený produkt je k dispozícii jednoducho na našich stránkach v známej sekcii filtre do vysávačov! Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto kateógrie za priaznivú cenu. Náš sortiment je ale široký, pozrite sa tiež na viac kvalitných produktov od výrobcu NEDIS. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ NEDIS môže ponúkať skvelý tovar Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Veľmi žiadaný výrobok Ochranný návlek valcových skladaných filtrov do vysávačov od dodávateľa so skvelou povesťou NEDIS ľahko nájdete práve teraz na našej webovej stránke lacno! Lacno za 5,27 EUR.