Odvápňovač parnej rúry 250 ml

Zvláštne zloženie založené na prírodnej kyseline zaisťuje úplne odstránenie vodného kameňa vovnútri rúry a v jej vnútornom systéme, bez toho aby... viac informácií »
Odvápňovač parnej rúry 250
Značka: Electrolux
6,58 EUR
Overiť dostupnosť »
Zvláštne zloženie založené na prírodnej kyseline zaisťuje úplne odstránenie vodného kameňa vovnútri rúry a v jej vnútornom systéme, bez toho aby...

Zvláštne zloženie založené na prírodnej kyseline zaisťuje úplne odstránenie vodného kameňa vovnútri rúry a v jej vnútornom systéme, bez toho aby tam zostali zvyšky alebo došlo k poškodeniu vašej rúry.
Balenie obsahuje 250 ml.Dávka je určená na jeden čistiaci cyklus. Tento výnimočný výrobok Odvápňovač parnej rúry 250 máte možnosť zohnať okrem iného tu na našich stránkach umiestnený v sekcii rúry na pečenie. Získajte ostatné výrobky z tejto známej rubriky za rozumné peniaze. To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Pozrite sa tiež na viac kúskov značky Electrolux. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Odvápňovač parnej rúry 250 ml od nášho popredného výrobcu Electrolux je možné zaobstarať momentálne v zľave. Práve možno objednať len za 6,58 EUR.