Originálna hubica Miele SBB 300-3 na tvrdé podlahy

Tento obľúbený tovar Originálna hubica Miele SBB je dostupný bezprostredne tu a teraz na našom webe v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom.... viac informácií »
Originálna hubica Miele SBB 300-3 na tvrdé
Značka: Miele
54,75 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento obľúbený tovar Originálna hubica Miele SBB je dostupný bezprostredne tu a teraz na našom webe v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom....

Tento obľúbený tovar Originálna hubica Miele SBB je dostupný bezprostredne tu a teraz na našom webe v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz získate úplne nové produkty z tejto populárnej rubriky za úplne najnižšiu cenu! To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie produkty od značky Miele. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto značka Miele má v ponuke vysoko kvalitný sortiment.
Originálna parketová hubica Miele SBB 300-3 Hard floor system so silným a pevným umelým vlasom je určená na dôkladné a ľahké vysatie tvrdých a odolných podláh ako su kamenité dlažby alebo hodnotné dlaždice.
Vďaka jedinečnému výkynému/otočnému kĺbu je kefa obzvlášť pohyblivá a uľahčuje vysávanie nízkych výklenkov a kútov. Kefa so štetinami z umelých vlákien odstráni prach a nečistoty z hlbokých špár.
Hubica má priemer otvoru pre trubku 35 mm a je opatrená zaisťovacím klipom na pevné spojenie s trubkou vysávača.

Často hľadaný tovar Originálna hubica Miele SBB 300-3 na tvrdé podlahy od známej spoločnosti Miele môžete pohodlne získať na našich stránkach teraz extra so zľavou. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 54,75 EUR.