Originálna parketová hubica Miele SBB 300-3 Parquet Twister

Originálna parketová hubica Miele SBB 300-3 Parquet Twister s jemným vlasom je určená pre šetrné a ľahké vysatie tvrdých podláh - linoleum,... viac informácií »
Originálna parketová hubica Miele SBB
Značka: Miele
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna parketová hubica Miele SBB 300-3 Parquet Twister s jemným vlasom je určená pre šetrné a ľahké vysatie tvrdých podláh - linoleum,...

Originálna parketová hubica Miele SBB 300-3 Parquet Twister s jemným vlasom je určená pre šetrné a ľahké vysatie tvrdých podláh – linoleum, parkety, plávajúca podlaha, laminátová podlaha.
Vďaka jedinečnému výkyvnému/otočnému kĺbu je kefa obzvlášť pohyblivá a uľahčuje vysávanie okolo výklenkou a kútov. Kefa s mäkkými prírodnými štetinami kĺže jemne a šetrne po podlahe. Hubica má priemer otvoru 35 mm pre tyč a je opatrena zaisťovacím klipom k pevnému spojeniu s tyčou vysávača.
Zaujímavý produkt možno zaobstarať ľahko tu na našich stránkach zaradený v sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz si môžete zaobstarať zľavnené produkty v spomínanej sekcii vo výhodnej akcii. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov značky Miele. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný produkt Originálna parketová hubica Miele SBB 300-3 Parquet Twister od výrobcu Miele je možné zaobstarať zde teraz navždy výhodne. Produkt kúpite teraz u nás za 55 EUR.