Originálna vrecká do vysávačov Sencor SVC 420 a SVC 620

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Originálna vrecká do vysávačov Sencor SVC 420 a SVC 620 od dodávateľa so skvelou povesťou Sencor jednoducho zoženiete na našich stránkach teraz skutočne výhodne! Ponuka už od 7,71 EUR. EAN: 8590669085828
Originálna vrecká do vysávačov Sencor SVC
Značka: Sencor
7,71 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vrecká s objemom 2 litrov do vysávačov Sencor SVC 420RD (červený) a SVC 620LB (svetlo modrý) sú dodávané v balení po 5 ks s dvomi mikrofiltrami.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.