Originálna vrecká do vysávačov Sencor SVC 68x a SVC 69xx Sixto

Set 5 ks originálnych vreciek Sencor z netkanej textílie, vhodných pre vysávače Sencor rady Sixto.Vhodné pre modely: SVC 684, SVC 682, SVC 6900GR a SVC... viac informácií »
Originálna vrecká do vysávačov Sencor SVC 68x
Značka: Sencor
7,67 EUR
Overiť dostupnosť »
Set 5 ks originálnych vreciek Sencor z netkanej textílie, vhodných pre vysávače Sencor rady Sixto.Vhodné pre modely: SVC 684, SVC 682, SVC 6900GR a SVC...

Set 5 ks originálnych vreciek Sencor z netkanej textílie, vhodných pre vysávače Sencor rady Sixto.Vhodné pre modely: SVC 684, SVC 682, SVC 6900GR a SVC 6920OR Sixto.
V sete nájdete aj jeden mikrofilter s rozmermi 121 x 109 mm.

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v vysatá drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vysatí vody – vysatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

POZOR!
Tieto vrecká nepoužívajte na odsávanie stavebného prachu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) ani do neho nevysávajte popol z krbu.Môže dôjsť k zničeniu vášho vysávača! Veľmi žiadaný výrobok dostanete práve teraz tu na stránkach v populárnej sekcii vrecká do vysávačov! Pripravili sme unikátne výrobky z tejto obľúbenej kategórie za outletovú cenu!

V zľave tento produkt Originálna vrecká do vysávačov Sencor SVC 68x a SVC 69xx Sixto od známej kvalitnej značky Sencor máte možnosť nakúpiť práve teraz u nás za neuveriteľne nízku cenu! Práve možno objednať len za 7,67 EUR.