Originálna vrecká H82 pre Hoover Power Capsule

Tento lacný tovar Originálna vrecká H82 pre Hoover Power Capsule od spoľahlivej značky Hoover ľahko nájdete momentálne extra výhodne! Cena od 12,48 EUR. EAN: 8016361985063
Originálna vrecká H82 pre
Značka: Hoover
12,48 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Originálne vrecká z netkanej textílie pre vysávače značky Hoover Capsule, modely PC20PET 011 a PC18 011.
VÝHODY VRECIEK Z NETKANEJ TEXTÍLIE:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.