Originálne univerzálne vrecká do vysávačov ETA UniBAG 5l

Tento exkluzívny kus máte možnosť zaobstarať bezprostredne tu u nás v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov! Teraz môžete nájsť ešte... viac informácií »
Originálne univerzálne vrecká do
Značka: ETA
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento exkluzívny kus máte možnosť zaobstarať bezprostredne tu u nás v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov! Teraz môžete nájsť ešte...

Tento exkluzívny kus máte možnosť zaobstarať bezprostredne tu u nás v populárnej kateogrii vrecká do vysávačov! Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty z tejto kateógrie za úplne najnižšiu cenu! Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar od výrobcu ETA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov ETA vám poskytuje vynikajúci sortiment Univerzálne vrecká z netkanej textílie ETA UniBAG. Obsah vrecká je 5 litrov. Tieto vrecká sú väčšie, než štandardné vrecká UniBAG a to o celé 2 litre. Viac sa dočítate v našom článku „Nové – väčšie vrecká ETA UniBag“.
Náhradné vrecká k Vami zakúpenému adaptéru (bez adaptéru sú nepoužiteľné) !!!
Revolučné univerzálne vrecko na všetky bežné vysávače. Raz zakúpite prírubu a potom už len meníte vrecká. Príruba vám vždy zostane!

Vrecká zachytia viac jemného prachu a tých najmenších častíc než bežné papierové vrecká
Objem vrecka je vďaka špeciálnej konštrukci o viac než 25% väčší – prispôsobí sa saciemu priestoru vysávača a zvýši sa objem oproti bežnému vrecku
Unibag maximalizuje dobu sacieho výkonu vysávača
Uni Bagy majú 4× dlhšiu životnosť než bežné papierové vrecká
Odolné proti zvyškovej vlhkosti (nikdy ale nevysávajte vodu!)
V prípade nasatia ostrých predmetov ako sú sklo, kamene je vrecko maximálne odolné voči pretrhnutiu

Tento lacný tovar Originálne univerzálne vrecká do vysávačov ETA UniBAG 5l od nášho popredného výrobcu ETA je k dispozícii práve tu extra výhodne. V súčasnosti je k dispozícii za 8 EUR.