robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do Electrolux E200M S-bag® CLASSIC Megapack 15 ks

Tento akčný produkt Originálne vrecká do Electrolux E200M S-bag® CLASSIC Megapack 15 ks pochádzajúce od značky Electrolux ľahko nájdete na našich stránkach teraz práve za parádnu cenu. Práve teraz za 21,85 EUR. EAN: 7319599031542
Originálne vrecká do Electrolux E200M S-bag® CLASSIC Megapack

Popis produktu

Originálne inovované vrecká do vysávača Electrolux z viac vrstvového filtračného papiera E200SM S-bag® CLASSIC – 15 vreciek v balení (balené v praktickej kartónovej krabici).
Chcete ušetriť za poštovné? Chcete nízku cenu vreciek? Potom ste tu správne! Veľké balenie Vám zaistí nižšiu cenu za jeden kus vrecka oproti cene 5 ks balenia a zároveň predĺži dobu, za ktorú ich budeme musieť znovu kupovať. Ušetrite tak svoj čas alebo poštovné.
Jednoznačná kvalita originálneho výrobcu. Pevné a odolné vďaka inovovanému spôsobu skladania s trojitým preložením. Vyznačuje sa veľmi dobrou filtračnou schopnosťou a zachytí viac ako 95% všetkých prachových častíc. S-bag Classic je vybavený automatickým uzatváraním, ktoré uľahčuje manipuláciu pri jeho výmene.
Jednoduchým povytiahnutím uzáveru na kartónovej hlave vrecka smerom hore – pred vyňatím vrecka z vysávača- uzavrite nasávací otvor vrecka a zabránite tak úniku prachu pri jeho vyňatí z vysávača a vloženia do komunálneho odpadu.
Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac! 
Tieto vrecká nepoužívajte na vysávanie stavebného materiálu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) a ani do neho nevysávajte popol z krbov! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávaču!