Originálne vrecká do Electrolux E200M S-bag® CLASSIC Megapack 15 ks

Tento veľmi žiadaný kus zoženiete ešte tu na našom webe zaradený v rubrike vrecká do vysávačov. Teraz môžete nájsť kvalitné kusy z našej... viac informácií »
Originálne vrecká do Electrolux E200M S-bag® CLASSIC Megapack
Tento veľmi žiadaný kus zoženiete ešte tu na našom webe zaradený v rubrike vrecká do vysávačov. Teraz môžete nájsť kvalitné kusy z našej...

Tento veľmi žiadaný kus zoženiete ešte tu na našom webe zaradený v rubrike vrecká do vysávačov. Teraz môžete nájsť kvalitné kusy z našej rubriky za skvelú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká! Pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od výrobcu Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Originálne inovované vrecká do vysávača Electrolux z viac vrstvového filtračného papiera E200SM S-bag® CLASSIC – 15 vreciek v balení (balené v praktickej kartónovej krabici).
Chcete ušetriť za poštovné? Chcete nízku cenu vreciek? Potom ste tu správne! Veľké balenie Vám zaistí nižšiu cenu za jeden kus vrecka oproti cene 5 ks balenia a zároveň predĺži dobu, za ktorú ich budeme musieť znovu kupovať. Ušetrite tak svoj čas alebo poštovné.
Jednoznačná kvalita originálneho výrobcu. Pevné a odolné vďaka inovovanému spôsobu skladania s trojitým preložením. Vyznačuje sa veľmi dobrou filtračnou schopnosťou a zachytí viac ako 95% všetkých prachových častíc. S-bag Classic je vybavený automatickým uzatváraním, ktoré uľahčuje manipuláciu pri jeho výmene.
Jednoduchým povytiahnutím uzáveru na kartónovej hlave vrecka smerom hore – pred vyňatím vrecka z vysávača- uzavrite nasávací otvor vrecka a zabránite tak úniku prachu pri jeho vyňatí z vysávača a vloženia do komunálneho odpadu.
Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac! 
Tieto vrecká nepoužívajte na vysávanie stavebného materiálu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) a ani do neho nevysávajte popol z krbov! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávaču! 

Tento akčný produkt Originálne vrecká do Electrolux E200M S-bag® CLASSIC Megapack 15 ks pochádzajúce od značky Electrolux ľahko nájdete na našich stránkach teraz práve za parádnu cenu. Práve teraz za 20 EUR.