robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávača AEG Gr. 210

Tento akčný a v zľave výrobok Originálne vrecká do vysávača AEG Gr. 210 od dodávateľa s dlhou históriou Prevysavace nájdete práve dnes extra so zľavou! Lacno za cenu 12,21 EUR. EAN: 7319599031894
Originálne vrecká do vysávača AEG Gr.

Popis produktu

Vrecká do vysávača z viac vrstvovej netkanej textílie. Vhodné pre radu vysávačov AEG/ Electrolux ULTRA ONE a ďalšie vysávače. 3ks originálnych vreciek AEG s predĺženou trvanlivosťou, plnohodnotnou garantovanou filtráciou (+80%) a s kapacitou 5l.  Aj keď označení na tele vysávača – S-BAG® – určuje presný typ vrecka, musíme ale upozorniť na odlišnosť v jeho prevedení.   Pre typ vysávača Ultra One vyvinula spoločnosť AEG/Electrolux nový typ vrecka S-BAG®. Tieto vrecka sú objemovo väčšie a v porovnaní s klasickými vreckami S-BAG® sú stranovo otočené.  Použitie klasický papierových vreciek neodporúčame! Jednak sa Vám zmenší objem vrecká a tiež hrozí nebezpečenstvo pretrhnutia vrecka. Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!  
Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania.

Originálne vrecká do vysávača ELECTROLUX GR.210 môžete použiť do týchto typov vysávačov: