Originálne vrecká do vysávača Electrolux E203SB S-bag ® ANTI ODOUR

Vrecká do vysávača z viac vrstvovej protizápachovej netkanej textílie. S-bag® ANTI ODOUR - 4 vrecká v balení. Ideálne pre majiteľov domácich... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávača Electrolux E203SB S-bag ®
Vrecká do vysávača z viac vrstvovej protizápachovej netkanej textílie. S-bag® ANTI ODOUR - 4 vrecká v balení. Ideálne pre majiteľov domácich...

Vrecká do vysávača z viac vrstvovej protizápachovej netkanej textílie. S-bag® ANTI ODOUR – 4 vrecká v balení. Ideálne pre majiteľov domácich miláčikov!Inovované syntetické filtračné vrecko obsahuje vo vnútri špeciálnu vrstvu, ktorá neutralizuje nepríjemné pachy vznikajúce vo vysávači z dôvodu množiacich sa baktérií na povrchu vysiatych čiastočiek srsti domácich zvierat. S-bag ANTI-ODOUR je vybavený automatickým uzatváraním, ktoré uľahčuje manipuláciu pri jeho výmene.Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!

VÝHODY VRECIEK Z NETKANEJ TEXTÍLIE:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.
Dizajnový kus Originálne vrecká do vysávača Electrolux E203SB S-bag ide kúpiť v pohode tu na našom webe v obľúbenej kategórii vrecká do vysávačov. Získajte zľavnené produkty z tejto známej sekcie vo výpredajovej akcii. Známy dodávateľ Electrolux ponúka prémiové výrobky U nás ponúkame viac, máme však aj v ponuke viac tovaru od výrobcu Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný a lacný tovar Originálne vrecká do vysávača Electrolux E203SB S-bag ® ANTI ODOUR od top výrobcu Electrolux dostanete aktuálne na webe skutočne výhodne! Ponuky od 9 EUR.