robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávača Electrolux E206B S-Bag ® Anti-alergénne

Veľmi žiadaný produkt Originálne vrecká do vysávača Electrolux E206B S-Bag ® Anti-alergénne od populárneho výrobcu Electrolux ľahko zoženiete u nás v bezva akcii! Na zohnanie práve v akcii za 9,59 EUR.
Originálne vrecká do vysávača Electrolux E206B S-Bag

Popis produktu

S-bag ® HEPA antialergické prachové vrecká do vysávača – 4 ks originálnych syntetických vreciek pre alergikov! Jediné vrecko dosahuje kvality HEPA filtru triedy 10! Máte doma alergika? Jedine kvalitná filtrácia vzduchu počas vysávania Vám zaistí maximálne zníženie vzniku a výskytu alergií. Neriskujte svoje zdravie ani zdravie Vášho okolia – používajte len tie najkvalitnejšie materiály na odstraňovanie prachu, peľu, sporov plesní a iných alergénov. S-bag ® HEPA antialergické prachové vrecko má filtráciu HEPA10 – zachytí peľ, prach, roztoče, alergény z roztočov a mačacie alergény o veľkosti  1 mikrón (15 krát menší než priemer ľudského vlasu). Úroveň filtrácie je prínosom pre ľudí, ktorý trpia astmou a alergiami.  Týmto vreckám bola udelená pečať kvality ECARF pre svoje vynikajúce filtračné schopnosti.   Všetky s-bag ® prachové vrecká sú špeciálne skladané s unikátnym patentovaným kartónom, ktorý umožňuje, aby sa ľahko vošiel do väčšiny vysávačov Electrolux. Okrem jednoduchého umiestnenia prachového vrecka do vysávača, je ľahké a hygienické aj jeho vybratie. Špeciálny uzáver vrecka zabráni úniku prachu pri jeho vyberaní z vysávača.Pre optimálny výkon je potrebné s-bag ® pravidelne meniť. Mikrofiltre by mali byť menené po každom piatom prachovom vrecku. Všetky filtre by mali byť vymenené najmenej dvakrát ročne, alebo keď sú viditeľné zašpinené. Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania.