robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávača Electrolux ES01

Veľa podarený produkt Originálne vrecká do vysávača Electrolux ES01 od známeho popredného výrobcu Electrolux jednoducho nájdete na našich stránkach teraz práve za najnižšiu cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 8,71 EUR. EAN: 7319599012053
Originálne vrecká do vysávača Electrolux

Popis produktu

Originálne vrecká z viac vrstvovej netkanej textílie vhodné pre vysávače Electrolux / AEG UltraOne Mini: ZUOM9911, a UMORIGIN.Electrolux ES 01 – 4 ks vreciek + mikrofilter.ES 01 –  moderné syntetické filtračné vrecko, ktoré sa vyznačuje až o 50% dlhšou životnosťou, než normálne papierové vrecko. Ak budete vysávať s tradičným vreckom, ktoré je viac ako z polovice naplnené, tak účinnosť vysávania sa bude postupne znižovať.
Pri použití tohto syntetického prachového vrecka novej generácie ku zníženiu účinnosť nedôjde. Tieto vrecká sú špeciálne skonštruované tak, aby dlhodobo zaistili vynikajúcu účinnosť vysávania a to až do okamihu jeho úplného naplnenia a následnej likvidácie. A teraz vďaka inovatívnemu spôsobu rozloženia pojme až o 15% viac nečistôt, než ploché syntetické vrecko!Objem vrecka je cca 2,9 l
Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania.