robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávača Electrolux ES39

Tento exkluzívny produkt Originálne vrecká do vysávača Electrolux ES39 od našej známej značky Electrolux ľahko nájdete práve dnes za úplne najnižšiu cenu. Ponuka už od 6,52 EUR. EAN: 3023372034517
Originálne vrecká do vysávača

Popis produktu

Syntetické vrecko Electrolux s vysokou filtračnou schopnosťou ES39
VÝHODY VRECIEK Z NETKANEJ TEXTÍLIE:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

Syntetické vrecko Electrolux s vysokou filtračnou schopnosťou ES39 môžete použiť na tieto typy vysávačov: