Originálne vrecká do vysávača Rowenta ZR003901

Originálne vrecká z viac vrstvového filtračného papiera pre vysávače Rowenta Compacteo, Compacteo Ergo, Minispace a City Space.Balenie obsahuje šesť... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávača
Značka: Rowenta
11 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne vrecká z viac vrstvového filtračného papiera pre vysávače Rowenta Compacteo, Compacteo Ergo, Minispace a City Space.Balenie obsahuje šesť...

Originálne vrecká z viac vrstvového filtračného papiera pre vysávače Rowenta Compacteo, Compacteo Ergo, Minispace a City Space.Balenie obsahuje šesť papierových filtračných vreciek a dva mikrofiltre. Jeden je vhodný pre typ Rowenta Compacteo, druhý potom pre Rowenta MiniSpace. Priamo na filtroch je potlač s popisom a obrázkom vysávača, pre ktorý je určený. 
Originálne papierové filtračné vrecká do vysávačov Rowenta Compacteo, Compacteo Ergo, Rowenta Minispace a Rowenta City Space. Kvalitný a obľúbený produkt zoženiete bez problémov tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii vrecká do vysávačov! Teraz nájdete nové produkty zo spomínanej rubriky za výpredajovú cenu. Známy dodávateľ Rowenta svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitný tovar Máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac kvalitných výrobkov od dodávateľa Rowenta. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný tovar Originálne vrecká do vysávača Rowenta ZR003901 s osvedčenou značkou Rowenta máte možnosť dostať v našej ponuke extra so zľavou! Teraz nakúpite za 11 EUR.