Originálne vrecká do vysávača Rowenta ZR005001

Originálne vrecká Rowenta vyrobené z kvalitnej netkanej textílie, vhodné do vysávačov:Rowenta SlimLine RH71Rowenta ComfortLine RH74Rowenta ComfortLine... viac informácií »
Originálne vrecká do vysávača
Značka: Rowenta
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne vrecká Rowenta vyrobené z kvalitnej netkanej textílie, vhodné do vysávačov:Rowenta SlimLine RH71Rowenta ComfortLine RH74Rowenta ComfortLine...

Originálne vrecká Rowenta vyrobené z kvalitnej netkanej textílie, vhodné do vysávačov:Rowenta SlimLine RH71Rowenta ComfortLine RH74Rowenta ComfortLine RH7443IARowenta ComfortLine RH 7456IARowenta PowerLine
Balenie obsahuje 5 vreciek z netkanej textálie a mikrofilter.Vrecká do vysávačov vyrobené z viac vrstvovej netkanej textílie sú ďalšou generáciou vreciek, ktorá celkom nahradzuje a svojimi vlastnosťami predbehla papierové vrecká.
Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania Veľa predávaný produkt možno získať práve na našich stránkach zaradený v sekcii vrecká do vysávačov! Máme pre vás ostatné produkty zo spomínanej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac vybraných výrobkov od dodávateľa Rowenta. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Rowenta dlhodobo dodáva vynikajúce výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Lacný kus Originálne vrecká do vysávača Rowenta ZR005001 od značky so skvelou reputáciou Rowenta máte možnosť kúpiť si v našej online ponuke za parádnu cenu. Teraz získate od 13 EUR.