robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 3001 Orca

Veľa žiadaný tovar Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 3001 Orca od našej známej značky Sencor môžete si kúpiť aktuálne v našej ponuke až neuveriteľne lacno! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 11,79 EUR. EAN: 8590669090778
Originálne vrecká do vysávačov Sencor
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
11,79 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 7,5 litra do vysávačov Sencor SVC 3001 Orca sú dodávané v balení po 5 ks.
Ďalšou filtračnou vrstvou vo vašom vysávači sú originálne filtre  SVX 030HF. Tieto filtre nezabudnite meniť podľa pokynov výrobcu v návode k vysávači.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.