robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 45 a SVC 52

Tento zľavnený produkt Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 45 a SVC 52 od značky s dobrým menom Sencor je možné zaobstarať bezpečne online za primerané peniaze! Na našej stránke za 14,40 EUR. EAN: 8590669132096
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 45 a
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
14,40 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 2 litrov do vysávačov Sencor SVC 45 a SVC 52 sú dodávané v ekonomickom balení po 10 ks s dvomi mikrofiltrami a piatimi vôňami do vysávače vo forme tyčiniek, ktoré sa vkladajú priamo do prachového vrecka pred prvým vysávaním.
Vysávače Sencor SVC 45 boli vyrobené v niekoľkých farebných variantách: SVC45RD (červená), SVC45WH (biela), SVC45BK (čierna), SVC45BL (modrá) a SVC45GR (zelená).Taktiež modelová rada SVC 52 má svoje farby: SVC52BK (čierna), SVC52GR (zelená) a SVC52WH (biela). Písmenka za modelovou radou značia anglické názvy farieb.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.
Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.