robot-vysavac.sk

Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 600

Úplne unikátny kus Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC 600 od dodávateľa tovaru Sencor je možné zaobstarať tu a teraz práve naozaj výhodne! Ceny od 7,84 EUR. EAN: 8590669093168
Originálne vrecká do vysávačov Sencor SVC
Overiť dostupnosť »
Značka: Sencor
7,84 EUR

Popis produktu

Vrecká s objemom 2,5 litra do vysávačov Sencor SVC 660BL (modrý) a SVC 660RD (červený) sú dodávané v balení po 5 ks s mikrofiltrom.
Originálne prachové vrecká z netkanej textílie s antibakteriálnou úpravou (Polymer Microfibre Bags) a filtráciou na úrovni HEPA filtra, ktorá je dvakrát účinnejšia než u papierových vreciek. Špeciálna tkanina je biologicky neutrálna a imúnna voči mikrobiálnému napadnutiu, čim zabraňuje množeniu baktérií, plesní a rôznych mikroorganizmov spôsobujúce nepríjemné alergie.
Súčasne materiál vreciek odstraňuje problematiku zvyškovej vlhkosti, ktorá môže byť nasatá, ale sa môže zrážať v nádobe vysávača, hadici či v trubkách. Nedôjde tak k pretrhnutiu vrecka vplivom navlhnutého materiálu, čo sa môže stať u papierových vreciek. Tento materiál sa lepšie prispôsobí priestoru vo vysávači a pojme teda ďaleko viac prachu a nečistôt.